Cmim i reduktuar! Familja Zvicerane Robinson Shiko më të madhe

Familja Zvicerane Robinson

Johann David Wyss BOM0108

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje Familje shpeton gjalle nga shkaterrimi i anijes ne nje stuhi te tmerrshme. Ata jane familja Robinson. Mendjeprehtesia dhe harmonia e kesaj familjeje e kane bere kete roman nje nga librat qe u ka rezistuar koherave, duke mbetur nje nga rrefimet klasike qe pelqehet nga te gjithe lexuesit.

201 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132369

675 Lekë

-10%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe300
ISBN9789928132369
Titulli origjinalOMSKA-1
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Robo