Mbretëresha e dëborës Shiko më të madhe

Mbreteresha e debores

Grup autorësh BED032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfenjë me zë nga Margarita Xhepa.

Më shumë detaje

909 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121363

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ju sjellim "Mbretëresha e dëborës" këtë rrëfenjë të cilën e lexon për ju aktorja Margarita Xhepa.

Lexoni çdo faqe, kënaqunih dhe zbavituni me ilustrimet shumëngjyrësh, më pas shtypni butonin përkatës për të dëgjuar rrëfenjën.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe12
ISBN9789928121363
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë