Cmim i reduktuar! Seria – Libra me zë nga Tinka Kurti Shiko më të madhe

Seria – Libra me zë nga Tinka Kurti

Grup autorësh BED011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy përralla klasike tashmë, të cilat vijnë të treguara përmes zërit magjik të aktores së madhe, Tinka Kurti. “Rapunzela” dhe “Luani dhe miu” do ti shijnë krejt ndryshe vogëlushët e vegjël...

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët20

1 200 Lekë

-40%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban librat:

1. “Rapunzela”, të cilën e gjeni tek linku këtu:

Të gjithë e kemi lexuar apo parë Rapunzelën, por askush nuk i reziston rrëfimit të aktores së madhe të popullit, Tinka Kurti. Tregoji fëmijës tëndë përrallën që e rrëfen vetëm aktorja e madhe shqiptare...

2. Luani dhe miu”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse doni që përralla "Luani dhe miu" të mbesë në mendjen e fëmijës tuaj edhe për fabulën edhe për magjinë e saj, këtë mund ta bëjë vetëm Tinka Kurti. Prandaj Edualba e sjell këtë botim në tekste, imazhe dhe të shoqëruar në zë....

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët20
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku