Cmim i reduktuar! Përralla për fëmijë 4 vjeç Shiko më të madhe

Përralla për fëmijë 4 vjeç

Grup autorësh BOT0094

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tashmë, fëmijët janë gjithnjë e më kuriozë për botën e tyre plot fantazi. Dhe në çdo moment presin nga prindërit që të tregohen kreativë dhe plot imagjinatë në komunikimin me ta. Përrallat më moshën 4 vjeç janë përzgjedhur me kujdes sipas zhvillimit dhe botës së fëmijës. Ky botim special vlen më shumë se për këdo tjetër për ata prindër që nuk dijnë të rrëfejnë

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët44
ISBN9789928001850

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët44
ISBN9789928001850
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia