Kutiza e rrefenjave per vajza bukuroshe

Grup autorësh JB0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në 5 libra të mrekullueshëm do të mësoni historitë fantastike të princeshave, të sirenave, të zanave dhe të këcimtareve më të njohura në botë.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë