Princesha magjepsese

Grup autorësh BED001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si asnjëherë tjetër, këtu janë përfshirë përrallat për princeshat magjepëse në të gjitha variantet; për tu lexuar, për tu dëgjuar dhe për tu shikuar përmes DVD. Një CD shoqërohet me librin ku rrëfehen "Sirena e vogël", "Borëbardha" dhe "Hirushja". Nëse vajza juaj është princeshë, kjo është dhurata më e bukur që ajo të ndihet e tillë

Më shumë detaje

984 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët20
ISBN978-9928-121-65-3

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tre p?rralla t? bukura .Kur notoi n? siperfaqe te detit , Sirena e vogel takoi nj? princ t? hijsh?m . Cfar? do t? b?j ajo p?r t? jetuar me princin e saj? Bor?bardha nuk kthehet n? k?shtjell? p?r shkak te njerk?s kush do ta shp?toj? vog?lushen e ?mb?l? Hirushja d?shiron t? shkoj? n? ballo por nuk ka c't? vesh?. A mendoni se do t? gjej? nj? zgjidhje?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët20
ISBN978-9928-121-65-3
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku