Përrallëza me kafshë Shiko më të madhe

Perralleza me kafshe

Grup autorësh A-001130

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me qenushin trim që i vjen në ndihmë të vëllait, kërkoni bashkë me ketrushin arrën e humbur, argëtohuni me gjelin që vozit me varkë dhe bëhuni njësh me të gjitha kafshët në ditën e garave sportive, në oborrin e fermës. Argëtimi është i garantuar! Por, njëkohësisht, në këto shtatë përrallëza, fëmija do të mësojë përmes ngjarjesh tërheqëse se çfarë është familja, shoqëria dhe zemërgjerësia. Bëhuni gati t’i falni çaste të papërsëritshme në këtë udhëtim magjik, shoqëruar nga kafshë gazmore.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177056

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seria: Përrallëza të zgjedhura

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928177056
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat23 x 20