Gjiganti im i vogël - Kafshët Shiko më të madhe

Gjiganti im i vogel - Kafshet

Grup autorësh BOT0269

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pa dyshim, ëshlë shumë qejf të mësosh me "Gjiganti im i vogël - Kafshët". Prindërit do të mrekullohen kur të shohin se si fëmijët e tyre do ta lexojnë herë pas here këtë libër.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002181

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër i mrekullueshëm dhe i këndshëm është ndërtuar në mënyrë të tillë që të ndihmojë femijët e vegjël të mësojnë numrat dhe fomiat në një mënyrë të këndshme dhe të gëzueshme. Çdo faqe shoqërohet me ilustrimet plot ngjyra dhe me fjalët përkatëse. Metoda ofron një mënyrë të thjeshtë dhe interesante që fëmija të mësojë fjalë të reja.

Ky format i madh, është hartuar enkas për t'u përdorur në një mjedis mësimdhënës.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe24
ISBN9789928002181
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri