Kafshët e botës Shiko më të madhe

Kafshet e botes

Agnés Vandewiele PE0152

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër të ilustruar, vogëlushët mësojnë mbi kafshët më të njohura në mjedisin e tyre natyror.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët38
ISBN9789928124081

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri shpjegon mënyrën se si ato hanë, si gjuajnë, zakonet dhe veçoritë e tyre të përgjithshme. Në faqet e librit paraqiten edhe kafshë më të rralla në kontekstin shqiptar, me ilustrime tërheqëse, gjë që e rrit edhe më tepër kureshtjen e fëmijëve.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët38
ISBN9789928124081
Titulli origjinalPegi
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaPer femije
StatusiI ri
PërkthyesiEva Gugu