Tiranozauri Reks - mbreti i dinozaureve Shiko më të madhe

Tiranozauri Reks - mbreti i dinozaureve

BAO0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Tiranozauri Reks- mbreti i dinozaurëve" i serisë "Dinozaurët" flet për këtë lloj dinozauri dykëmbësh mishngrënës, emri i të cilit ka kuptimin "mbreti më tiran i zvarranikëve". Për të thuhet se ka qenë kafsha më e madhe që ka jetuar në Tokë dhe se mund ta kthente kokën nga të gjitha drejtimet.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët36
ISBN9789989108952

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN9789989108952
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç