Ikigai Shiko më të madhe

Ikigai

Héctor García, Francesc Miralles A-002765

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet japoneze për një jetë të gjatë dhe të lumtur. Sillni kuptim dhe hare ditëve tuaja me udhërrëfyes ikigain.

Më shumë detaje

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët235
ISBN9789951721615

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Njerëzit e Japonisë besojnë se çdokush e ka një ikigai – një arsye për t'u çuar nga shtrati çdo mëngjes.

Inspirues dhe inkurajues, ky libër do t'ju udhëzojë ta zbuloni ikigain tuaj. Do t'ju mësojë se si t'i lini urgjencat prapa, si ta gjeni qëllimin e jetës, si t'i ushqeni miqësitë dhe të hidheni në krahët e pasioneve.

Sepse, kush nuk dëshiron të jetë i lumtur çdo ditë?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët235
ISBN9789951721615
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë