I ri Komuniteti, teori dhe praktika bashkëkohore Shiko më të madhe

Komuniteti, teori dhe praktika bashkekohore

Isidor Koti IK0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri i tretë i autorit brenda tri viteve të fundit, në vazhdën e kontributeve me botime rreth problematikave sociale në komunitete. Pas “Kulturë në pallat” (2017) dhe “Sfida në bashkëpronësi” (2018), ky botim ofron një prizëm të gjerë teorish dhe praktikash në shërbim të lexuesit që është i interesuar rreth shkencave sociale, veçanërisht në ndërtimin dhe zhvillimin e komuniteteve.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Emal
ISBN978 – 9928-04-459-4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe150
ISBN978 – 9928-04-459-4
RedaktoriDr. Leonard Dauti
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë