Autizmi dhe përfshirja e prindërve në trajtimin e tij Shiko më të madhe

Autizmi dhe perfshirja e prinderve ne trajtimin e tij

Artemisa Shehu UE0174

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga librat më të mirë që iu vjen në ndihmë prindërve që kanë fëmijë me çrregullime të spektrit autik, me këshilla dhe informacione për njohjen dhe trajtimin e kësaj simptome

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MAPO Editions
ISBN9789928190321

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe150
ISBN9789928190321
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë