Farmacia bimore e shtëpisë Shiko më të madhe

Farmacia bimore e shtepise

Emanuil S. Anasi BEL0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të gjithë ata që besojnë se farmacia e trupit të njeriut gjendet në natyrë ofrohet një libër me 176 bimë mjekësore të cilët janë kontribute për shëndetin e njeriut sa “176 mjekë”

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët201
ISBN9789928137838

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Në këtë botim jepen këshilla praktike për njohjen e plotë të këtyre 176 bimëve, mbledhjen e tyre, procesin e tharjes dhe përgatitjen. Ky botim është shkruar nga Emanuil S. Anasi dhe përkthyer nga Vasil Koçi

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët201
ISBN9789928137838
Titulli origjinalJulvin
RedaktoriLoni Papa
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVasil Koçi