Disa njohuri mbi jetën dhe shëndetin e njeriut Shiko më të madhe

Disa njohuri mbi jetën dhe shëndetin e njeriut

Elmas Eltari, Agron Panariti, Fatmir Gjolena BEL0048

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim është përgatitur nga tre personalitete të mjekësisë shqiptare dhe trajton gjerësisht zhvillimin fiziologjik të qenies njerëzore që nga zanafilla deri në vdekje. Është një botim i cili e tejkalon vlerën e një teksti universitar pasi jep informacione të vlefshme për këdo që do të mësojë fakte shkencore rreth lindjes së fëmijës, shëndetit riprodhues, seksualitetit, dashurisë, instikteve, sterilitetit, inteligjencës, kujtesës, psikologjisë, sëmundshmërisë, pedofilisë, autizmit, alzheimer, plakjes, jetëgjatësisë, etj.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët210
ISBN9789928411174

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët210
ISBN9789928411174
RedaktoriJulinda Karaboja
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë