Diabeti, një libër i domosdoshëm Shiko më të madhe

Diabeti, nje liber i domosdoshem

V. D. Onilko BEL0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për diabetin janë shkruar dhe botuar shumë libra. Secili prej tyre ka rëndësinë dhe dobinë e vet, por libri që po merrni në dorë është i veçantë, sepse jep këshilla dhe informacione me vlerë për përdorimin e bimëve medicinale dhe ushqimit për trajtimin e kësaj sëmundje

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët147
ISBN978995654498

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Ai ju këshillon se si të kujdeseni për sëmundjen duke përdorur frutat, perimet, bimët medicinale dhe një dietë sa më të efektshme.

Fare mirë ky libër shërben edhe për të gatuar, edhe për përdorimin kurativ të bimëve mjekësore.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët147
ISBN978995654498
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiI Çani