Alkoli, çaja dhe kafja, miq apo armiq Shiko më të madhe

Alkoli, kafeja, caji, miq apo armiq

Polizoi L. Shqina BAR005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këshilla me vlerë për jetën e përditshme nga doktori i shkencave, Dr. Polizoi L. Shqina. Ja disa masa parandaluese që iu vlejnë të gjithëve. Sipas Dr. Shqinës, çdo person duhet të konsultohet paraprakisht me mjekun nëse duhet të përdorë tre prej pijeve që janë tej mase të përdorura nga ne shqiptarët sa herë ulemi nëpër kafene

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bargjini
Fletët187
ISBN9789994360930

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët187
ISBN9789994360930
Titulli origjinalBargjni
RedaktoriJorgji Doksani
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë