Cmim i reduktuar! Shtatzania ditë pas dite Shiko më të madhe

Shtatzania ditë pas dite

Susan Magee& Kara PE0058

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëntë muaj me këshilla praktike dhe të vërteta të pamohueshme.

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 10 6

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri: E vështirë nuk do të thotë se dot pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 10 6
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç