Cmim i reduktuar! Rrotulohen rrotat pa pushim Shiko më të madhe

Rrotulohen rrotat pa pushim

Grup autorësh BED035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Rrotullohen rrotat pa pushim" dhe të tjera vargje muzikore.

Luaj dhe këndo 7 vargjet në pianon tënde elektronike.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët14
ISBN9789928121554

1 000 Lekë

-50%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbavituni duke luajtur në pianon elektronike 7 vargjet më të pëlqyera muzikore. Ilustrime shumëngjyrëshe për secilën këngë.

"Rrotullohen rrptat pa pushim", "Ti vozit", "Plaku Mek Donald" dhe të tjera. Për të luajtur në pianon elektronike shtypni butonin që i përket ngjyrës dhe numrit të secilës notë mbi secilën fjalë!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët14
ISBN9789928121554
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë