Kush është në fermë Shiko më të madhe

Kush eshte ne ferme

Grup autorësh BED029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra për fëmijët e vegjël të cilët sapo kanë filluar të eksplorojnë botën. Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe tërheqëse për femijet nga Mat Wolf.

Libër i krijuar nga materiale te forta dhe cilësore.

Më shumë detaje

850 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121264

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kush ndodhet në stallë?

Cilat ndodhen në pemë?

Si quhet shtëpiza ku jetonjnë bletët?

Hap dhe zbulo! Sa shumë kafshë jetojnë në fermë! Hap dritaret... dhe njihu me to!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe12
ISBN9789928121264
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë