Kush është në pyll Shiko më të madhe

Kush eshte ne pyll

Grup autorësh BED028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra për fëmijët e vegjël të cilët sapo kanë filluar të eksplorojnë botën. Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe tërheqëse për femijet nga Mat Wolf.

Libër i krijuar nga materiale te forta dhe cilësore.

Më shumë detaje

881 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121256

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur flenë bufët?

Kush ndodhet mes shkurreve?

Kush ndodhet në strofull?

Hap dhe zbulo! Sa shumë kafshë jetojnë në pyll! Hap dritaret... dhe njihu me to!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe12
ISBN9789928121256
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë