Cmim i reduktuar! Seria - Gjigandi im i Vogël Shiko më të madhe

Seria - Gjigandi im i Vogel

Grup autorësh BOT0278

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një set për fëmijët tuaj nën titullin "Seria-Gjigandi im i Vogël". Librat janë të përshtatshëm për femijë 3-6 vjeç.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

1 620 Lekë

-10%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban tre libra: Alfabeti & Ngjyrat, Numrat dhe format

Pa dyshim, është shumë qejf të mësosh me "Gjiganti im i vogël numrat shkronjat apo kafshet

Çdo faqe shoqërohet me ilustrime plot ngjyra dhe me fjalët përkatëse. Secili liber ka 24 faqe

LIBRAT E NDAR I GJENI DUKE KLIKUAR KETU:

Kafshet 

Alfabeti & Ngjyrat 

Numrat & Format

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç