Maksi dhe futbollistët fitimtarë Shiko më të madhe

Maksi dhe futbollistët fitimtarë

Christian Tielmann BAO0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Maksit i ka ardhur në majë të hundës që e treta A gjithmonë rrihet në futboll nga e katërta B. Por në në festën sportive nuk duhet të ndodhë kjo.

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët96
ISBN9789928024701

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në skuadrën e tyre as trajneri më i mirë nuk bën punë, pasi të gjithë grinden me njëri – tjetrin.

Por Maksi që është tip, e gjen zgjidhjen: ai merr maskotën e duhur, me ndihmën e së cilës e treta A bashkohet dhe, ndoshta, mund edhe të fitojë lojën.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët96
ISBN9789928024701
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani