Zanat e dëborës Shiko më të madhe

Zanat e debores

Grup autorësh JB0244

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Histori me zanat e dëborës, me aventura fantastike, vende magjike dhe festa madhështore.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240248

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

20 përrallat do ju zhysin në botën magjike të zanave të dëborës, të historive dhe aventurave fantastike që shoqërojnë pyllin me dëborë. Le të nisemi në një udhëtim të paparashikueshëm së bashku me miqtë më të mirë të zanave tona dhe le të mbulohemi me pluhurin magjik në netët e ftohta të dimrit. 

Të dhëna

Faqe116
ISBN9789928240248
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha5+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat300 x 230 mm
PërkthyesiSaverina Pasho