Enciklopedi e ilustruar per femije Shiko më të madhe

Enciklopedi e ilustruar per femije

Grup autorësh BOT0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo enciklopedi nuk është dosido, por vjen si një botim i përshtatur me shije, i shoqëruar me imazhe të cilat e nxisin interaktivitetin dhe mendjen e fëmijës për të mësuar më shumë.

908 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001849

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe92
ISBN9789928001849
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia