Cmim i reduktuar! Përralla të së ardhmes Shiko më të madhe

Përralla të së ardhmes

BAO0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla për kohët e ardhme, plot fantazi, aventura dhe humor, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët64
ISBN9789928023346

553 Lekë

-15%

650 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët64
ISBN9789928023346
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç