Maksi nderton nje anije piratesh Shiko më të madhe

Maksi nderton nje anije piratesh

BAO0060

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe Paulina ndërtojnë një anije piratësh, ama prej vërteti. Por nuk është dhe aq e thjeshtë. Për fat të mirë, në garazh gjejnë materialet që u duhen, për të ndërtuar "tmerrin e deteve"...

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354572

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354572
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç