Maksi do një lepurush prej vërteti Shiko më të madhe

Maksi do një lepurush prej vërteti

BAO0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Unë jam gati katër vjeç! - thërret Maksi. Dhe mendon se kushdo që bën 4 vjeç, mund të dëshirojë një lepurush prej vërteti për ditëlindje. Por... duhet të nxitojë, sepse lepurushi i zi më i bukur në botë mund t'I shitet dikujt tjetër...

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354510

350 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354510
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç