Zbulo trupin e njeriut Shiko më të madhe

Zbulo trupin e njeriut

Grup autorësh JB0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me një model trepërmasor në qendër, me ilustrimet dhe mënyrën e veçantë të ndërtimit, ky libër tepër i veçantë bën për vete çdokënd.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 919

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe16
ISBN978 999 43 76 919
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri