12 Perralla klasike Shiko më të madhe

12 Perralla klasike

Grup autorësh JB0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

12 përralla të mrekullueshme të shoqëruara me ilustrime plot ngjyra. Shëtitni me to në botën e aventurave dhe të fantazisë.

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 70 474

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe192
ISBN978 999 56 70 474
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë