Cmim i reduktuar! Luani dhe miu Shiko më të madhe

Luani dhe miu

Grup autorësh BED007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni që përralla "Luani dhe miu" të mbesë në mendjen e fëmijës tuaj edhe për fabulën edhe për magjinë e saj, këtë mund ta bëjë vetëm Tinka Kurti. Prandaj Edualba e sjell këtë botim në tekste, imazhe dhe të shoqëruar në zë....

Më shumë detaje

977 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët10
ISBN978-9928-121-66-0

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nje luan shume zemërak jetonte në një pyll .Cdo pasdite aio bënte një sy gjum për të pushuar dhe nuk i pëlqente aspak që ta bezdiste kush.Por një ditë prej ditësh ,atë e zgjoi nga gjumi një mi që kalonte atypari.Cfar mund të ndodh tani?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978-9928-121-66-0
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku