Cmim i reduktuar! Përrallëza me princesha Shiko më të madhe

Përrallëza me princesha

Grup autorësh JB0178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN978 9928 177 04 9

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN978 9928 177 04 9
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë