Cmim i reduktuar! Rrëfenjat e mia të para për vajza Shiko më të madhe

Rrëfenjat e mia të para për vajza

Grup autorësh JB0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër përmban 15 rrëfenja zbavitëse të treguara bukur dhe të ilustruara me vizatime plot ngjyra, që fëmijët do ti pëlqejnë shumë.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët96
ISBN978 9928 177 07 0

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët96
ISBN978 9928 177 07 0
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë