Cmim i reduktuar! Shiko, shiko në det Shiko më të madhe

Shiko, shiko në det

Grup autorësh JB0102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me figura plot ngjyra dhe me mozaikë, kjo seri e veçantë i ndihmon vogëlushët të mësojnë fjalët e para dhe zhvillon aftësitë e tyre ndërvepruese.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët10
ISBN978 999 56 41 531

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978 999 56 41 531
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë