Cmim i reduktuar! Përrallëza për fëmijë 3 vjeç Shiko më të madhe

Përrallëza për fëmijë 3 vjeç

Grup autorësh JB0095

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e mrekullueshme përrallëzash origjinale që janë shkruar enkas për fëmijë 1, 2, 3 dhe 4 vjeç. Të treguara me një stil të këndshëm dhe plot ritëm, rrëfenjat janë ilustruar bukur me vizatime që pasqyrojnë personazhe magjepsëse, që fëmijët do ti adhurojnë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN978 999 56 41 986

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN978 999 56 41 986
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë