Maksi meson bicikleten Shiko më të madhe

Maksi meson bicikleten

BAO0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gati!? NISU! Maksi merr vrull me biçikletën e tij lodër. Por tani ai është rritur.

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354480

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maksit i nevojitet një biçikletë e vërtetë! Bashkë me mamin ai vendos të rregullojë biçikletën e vjetër të vëllait të tij, Feliksit. Pastaj duhet të mësojë, mësojë, mësojë... Dhe, shumë shpejt, Maksi fillon të marrë kthesat e para.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354480
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç