Koni luan futboll Shiko më të madhe

Koni luan futboll

BAO0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354640

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354640
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç