Cmim i reduktuar! Ngjyrat Shiko më të madhe

Ngjyrat

BAO0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër shumë natyrshëm u njeh fëmijët me disa kafshë, fruta ose sende të dashura për ta, si dhe i nxit ata të dallojnë, të emërtojnë ngjyrat dhe ti grupojnë sendet sipas ngjyrave. Nëpërmjet tij, fëmijët mësojnë që çdo gjë ka ngjyrën e vet. Kopertina: me mbushje, e butë.

392 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët18
ISBN9786082370309

522 Lekë

-10%

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët18
ISBN9786082370309
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç