I ri Cmim i reduktuar! Djali që rriti dragonj Shiko më të madhe

Djali që rriti dragonj

Andy Shepherd A-005124

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne rrisim dragonj. Dhe, sa për ta ditur, ata janë një bela shumë më e madhe se kastravecët! Ndotin në trahananë e babit? Të ndjekin macen? I vënë zjarrin furçës së dhëmbëve? Po ju them edhe diçka tjetër. Sytë e tyre si diamant shkëlqejnë kur të shohin. Fryma e tyre e ngrohtë të gudulis veshin. Dhe duhet ta mbani të fshehtë, sepse kush nuk do të donte një dragua?

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272539

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe235
ISBN9789928272539
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë