I ri Cmim i reduktuar! Deni Dingell 1 - Gjetje Fantastike - Makina e Hekurt Shiko më të madhe

Deni Dingell 1 - Gjetje Fantastike - Makina e Hekurt

Angie Lake A-005123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me Deni Dingëll, ndryshe fytyrëeksperimentali (Ha-ha) - spiuni supersekret dhe ndihmësi i ardhshëm i të madhërishmit superhero, Surrathekuri. Deni dhe Persi e dinë që duhet të kalojnë të gjitha vështirësitë për të mundur armikun djallëzor të Denit, Garet Trampshau, i cili është një gjeni i lig me një baba po ashtu gjeni të lig. (Ata janë gjithashtu hileqarë të mëdhenj!) A mundet që pija cola superbulëzuese e babait të Denit t’i ndihmojë ata? Apo do të jetë Superqeni, që do t’u vijë sërish në ndihmë?

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272522

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe240
ISBN9789928272522
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë