I ri Deni Dingell – Mirenjohje Gazmore Shiko më të madhe

Deni Dingell – Mirenjohje Gazmore

Angie Lake A-005898

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me betejën mes bandave muzikore, që pritet të zhvillohet, ata gjenden përballë sfidës më të madhe në jetë. Vallë, a do t’ia dalin mbanë, apo do t’i dalë tymi kësaj pune?

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272584

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Si t’ia bësh për të fshehur një operacion spiunazhi supersekret? Mund të përdorësh pushimet e mërzitshme familjare “për t’i maskuar”! (S’DO MEND).

GTSH është banda e re muzikore super e paparë e Surrathekurit, ndaj Deni dhe Persi janë të vendosur të imitojnë idhullin e tyre e ta tundin. Jo vetëm ata, por e gjithë shkolla çmendet pas tyre.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928272584
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë