I ri Djali qe fluturoi me dragonj Shiko më të madhe

Djali qe fluturoi me dragonj

Andy Shepherd A-005896

Libër i ri

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272607

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ne rrisim dragonj. Dragonj që ndryshojnë ngjyrat, që ngrijnë dhe nga ata që e mbushin qiellin me flakë.

Ulemi këmbëkryq rreth pemës sonë me fruta dragoi dhe e vëzhgojmë e presim që të lindin dragonjtë tanë.

Por duhet t’ju them diçka.

Prandaj vazhdoni të lexoni, sepse nuk e keni dëgjuar ende të gjithë historinë.

Se, po ta dëgjonit, mbase nuk do të nguteshit për të rritur vetë një dragua.

“Joshje e parezistueshme...një klasike moderne” - Guardian

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928272607
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë