I ri Tit hutaqi Shiko më të madhe

Tit hutaqi

Anna Lavatelli MEP0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexojeni këtë libër nëse i keni qejf ata që i kuptojnë gabimet e tyre, ata që janë naivë dhe ata që nuk dorëzohen kurrë.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Fletët65
ISBN978-9928-08-367-8

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Karlo rrëfen krejt historinë, qysh kur ajo zuri fill. Sipas tij, gjërat shkuan kështu: në klasë na ishte një tip, Titi, që i besonte çdo gjëje që i thoshin të tjerët. Kuptohet se ata që ishin më të shkathët, pra Karlo dhe binjakët Mino dhe Leli, i punonin shumë rrengje; jo gjëra të këqija, por shakara...

Beteja e Titit kundër përndjekësve të vet, rrëfehet nga një këndvështrim i pazakontë: përmes syve të vetë përndjekësit. Sepse, në vend që të kemi frikë nga kapadainjtë, ata duhen kundërshtuar me mendjemprehtësi!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët65
ISBN978-9928-08-367-8
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo