Shqiptaret ne Luften e Dyte Boterore Shiko më të madhe

Shqiptaret ne Luften e Dyte Boterore

Paskal Milo TO0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është një histori e shqiptarëve në Luftën e Dytë Botërore, dhe jo vetëm e Shqipërisë. Për aq sa është e mundur, në kornizat e një libri të tillë janë reflektuar edhe qëndrimet e shqiptarëve në Kosovë e në Çamëri, në emigracion

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928424525

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe288
ISBN9789928424525
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23