Shqiperia dhe Kosova (Si jane dhe si do te duhej te jene) Shiko më të madhe

Shqiperia dhe Kosova (Si jane dhe si do te duhej te jene)

Rexhep Qosja TO0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër janë përmbledhur shkrime për politikën e krijimtarinë letrare e shkencore, për krijues e vetje të tjera, për ngjarje, dukuri e veprime të ndryshme politike në Shqipërinë shtetërore dhe në Kosovë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318957

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe496
ISBN9789994318957
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23