Shekulli kinez (Ngjarje per njerez, qytete dhe para nga fabrika e botes) Shiko më të madhe

Shekulli kinez (Ngjarje per njerez, qytete dhe para nga fabrika e botes)

Federico Rampini UP0081

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër që të lë pa frymë, ndërsa shpalos mrekullitë e papërfyturueshme dhe bumin ekonomik që po ndodh në Kinën e sotme. Kur Kina të zgjohet, bota do të dridhet - kjo profeci kaq e goditur, e thënë nga Napoloni dhe e përsëritur nga Lenini

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët464
ISBN978 88843 796 4 0

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët464
ISBN978 88843 796 4 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAgim Doksani