I dashur Stalin (Letërkëmbimi i plotë i Fraklin D. Ruzveltit dhe Josif V. Stalinit Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

I dashur Stalin (Letërkëmbimi i plotë i Fraklin D. Ruzveltit dhe Josif V. Stalinit

Susan Butler. Parathenia nga Arthur Schlesinger UP0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një koleksion i vyer prej më shumë se treqind mesazhesh të një lufte të ashpër e të egër, që kurrë më parë nuk kanë qenë më të prekshme dhe kaq të plota në asnjë gjuhë të botës. Një burim i çmuar, një gur themeli për të kuptuar qartë marrëdhëniet midis dy superfuqive në kohën ë SHBA-ve i kushtoi jetën e 405 mijë amerikanëve dhe 27 milionë rusëve

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët464
ISBN978 99943 37 26 2

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët464
ISBN978 99943 37 26 2
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiOlgeta Visi