I ri Misteri i quajtur komb dhe shqiptari i parë Shiko më të madhe

Misteri i quajtur komb dhe shqiptari i pare

Bujar A. Kule GRA0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dëgjojmë shumë të flitet për kombin... Por a e dimë se çfarë është një komb? Çfarë e bënë një mori individësh, të ndryshëm nga njëri tjetri, të ndjehen pjesë e një kombi? Si lind një komb? Çfarë arsyesh, sëmundjesh, sjellin vdekjen e kombit?

Përgjigjet e të gjitha këtyre pyetjeve, do ti mësoni një e nga një duke shfletuar faqet e këtij libri, dhe në fund të tij, do të kuptoni se çfarë do të thotë të jesh shqiptar...

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magus
Fletët214
ISBN9789928444868

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët214
ISBN9789928444868
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë