Cmim i reduktuar! Skënderbue dhe Europa Shiko më të madhe

Skënderbue dhe Europa

Kristo Frashëri AKE0002

Libër i ri

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akademia e Shkencave
Fletët484
ISBN9789994390929

1 190 Lekë

-15%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët484
ISBN9789994390929
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriEuropa