Aristidh Rruci dhe koha e burrave Shiko më të madhe

Aristidh Rruci dhe koha e burrave

Pirro Loli PL0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Esse historike.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657802

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657802
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë